نامه سرلشکر فیروزآبادی به احمدی نژاد
 
زیر سایه الله
در راه الله
دو شنبه 11 دی 1391برچسب:, :: 1:40 قبل از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

نامه سرلشکر فیروزآبادی به احمدی نژاد

افتخار ملت بسيجي و انقلابي ايران، داشتن مديران فرهيخته و متعهد است كه بر كرسي مديريت كشور قرار گرفته و در تمامي فراز و فرود تمدني آن، جز به استقلال و سربلندي اين ملت در پناه دين و ارزش‌هاي الهي نيانديشيده‌ و نام خود را در تمسك به ولايت، در تاريخ جاودانه ساخته‌اند.

عصرایران

- سردار سرلشكر سيد حسن فيروزآبادي رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در نامه ای به رئیس جمهور از اظهارات وی در مراسم 22 بهمن قدردانی کرد:

جناب آقاي محمود احمدي‌نژاد
رئيس محترم جمهوري اسلامي ايران

افتخار ملت مسلمان و انقلابي ايران، دلير فرزانه‌اي مجاهد و صادقي خدوم است كه افتخار وي جلب رضايت خاطر ولي امر مسلمين و هويت او برخاسته از تاييد ملتي است كه چوناني هم او را لياقت بخشيده و در كنارش طي طريق كرده‌اند.

افتخار ملت قهرمان و انقلابي ايران، بهره‌مندي از خدمتگزاراني پاك‌نهاد و مومن است كه با مجاهدت خالصانه و داهيانه خود، اين كشور را به سمت قله رفيع سعادت و عزت رهنمون مي‌سازد.

افتخار ملت ولايتمدار و انقلابي ايران، اتكا و اطمينان به تلاش و پايمردي كساني است كه معناي خدمت صادقانه را در لواي پيروي از ولايت‌فقيه دنبال مي‌كنند و با اعتقاد به نصرت الهي، ميراثي ديرين و ماندگار را زير نام نوراني امام خميني (ره) در تاريخ ايران زمين به ثبت رسانده‌اند.

افتخار ملت شهيدپرور و انقلابي ايران، حمايت از دلاور مردان شجاع و با صلابت است كه همچون بنياني مرصوص، مديريتي راهبردي و قاطعانه را در مسير اعتلاي تمدن پر افتخار كشور ترسيم و تصوير نموده‌اند و در اجراي آن جوانمردانه و با عمل انقلابي جهاد نموده‌اند.

افتخار ملت بسيجي و انقلابي ايران، داشتن مديران فرهيخته و متعهد است كه بر كرسي مديريت كشور قرار گرفته و در تمامي فراز و فرود تمدني آن، جز به استقلال و سربلندي اين ملت در پناه دين و ارزش‌هاي الهي نيانديشيده‌ و نام خود را در تمسك به ولايت، در تاريخ جاودانه ساخته‌اند.

جناب آقاي احمدي‌نژاد

نزديك چهار سال هدايت سكان مديريت عالي اجرايي ايران عزيز، اين كشتي نور بنيان در تلاطم‌هاي جهان، نشان از رهروي و تلاش صادقانه خستگي‌ناپذير و خردمندانه حضرت عالي دارد.

تلاشي ماندگار كه دعاي خير رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ايران موجب تقويت و استحكام آن گرديده است و امروز ملت ايران اراده كرده است كه در پناه توليد علم و توسعه و تقويت قدرت ملي خود بار ديگر بر قله رفيع افتخارات علمي و فرهنگي در جهان تكيه زده و برتري حكومت اسلامي را در پرتو ولايت‌ امر مسلمين حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي عزيز به اثبات برساند.

درك اين مسئوليت و رسالت بزرگ از سوي شما، بر دوش گرفتن تكليفي عظيم بود كه ملت ايران را بر بال علم و دانش در مسير كمال و خليفه الهي و تحقق اين اراده مقدس ياري كند، كه علم اگر در ثريا باشد ايرانيان بر آن دست خواهند يافت.

به يقين جامعه انديشمند و فرهيخته ايراني فراموش نخواهند كرد كه چگونه آن خادم صديق ايران اسلامي در دوره مسئوليت اجرايي خويش، خودباوري و اعتماد به نفس ملي را بارور ساخته و جوانان دانشمند و خلاق كشور را به توليد قدرت علمي و توسعه فناوري و صنعت در بخش‌هاي اقتدارآفرين ملي مجدانه پشتيباني كردند.

پاسداشت مديريت و عملكرد كيفي حضرتعالي در تكريم نخبگان و توسعه فعاليت‌هاي دانش بنيان در مراكز علمي و دانشگاهي و حمايت مادي و معنوي شما از نوآوري‌هاي ملي و اسلامي، نويد بخش شكل‌گيري ايراني مقتدر در صحنه‌هاي جهاني و رسيدن به مرجعيت علمي ميهن عزيز ما خواهد بود.

اين برادر بسيجي‌تان به نمايندگي از خيل عظيم بسيجيان كشور و همه سربازان ولي امر در نيروهاي مسلح و فرماندهان ارجمند افتخار دارم كه از گزارش مقام محترم رياست جمهوري در راهپيمايي عظيم و بي‌نظير تاريخي ملت بزرگ و شهيدپرور ايران ابراز مسرت و خرسندي نمائيم و به عرض برسانيم كه نيروهاي مسلح پيشرو و با اقتدار ايران و خدمتگزار و فدايي ملت عزيز و اسلام و قرآن و ولايت تحت امر رهبر بزرگوار، بيش از پيش آمادگي خود را براي دفاع از ميهن عزيز و مقدسمان ايران و امنيت و آسايش اين ملت پرافتخار اعلام نمائيم  و از توجه و پشتيباني شما قدرداني مي‌كنم.

پيروان و فرزندان ولايت و خدمتگزاران علم و فناوري و سربازان ارزش‌ها در ايران آرزو دارند با تداوم و تمركز دادن كانون توسعه و تكامل ملي در حوزه علم و فن‌آوري و ارتقاء و اتصال اين پيوستگي به خدمات پيشروان علمي كشور به اقتدار علمي جمهوري اسلامي ايران كمك كند و ان‌شاءالله شاهد ظهور جامعه‌اي عالم، توانا، ارزش‌مدار و مسئول در زمينه‌سازي و تحقق وعده الهي حكومت واحد جهاني حضرت مهدي‌(عج) باشيم.

سرلشكر بسيجي سيد حسن فيروز‌آبادي
رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح

ه گزارش خبرنگار دفاعي -_امنيتي باشگاه خبرنگاران، سید حسن فیروزآبادی در سال ۱۳۳۰ در شهر مشهد متولد شد و تحصیلات خود را تا مقطع دکترای پزشکی در اين شهر ادامه داد و از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکترای پزشکی خود را اخذ كرد.

زندگي‌نامه

رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در دوران جنگ ایران و عراق به عنوان فرمانده وقت قرارگاه خاتم الاانبيا، فعالیت می‌کرد و پس از پایان جنگ در سال ۱۳۶۸ مقام معظم رهبري، وی را به درجه سرلشکری نائل و به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

سرلشکر بسيجي سيد حسن فيروزآبادي عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران و دانشگاه علوم پزشکي بقيه‌الله الاعظم(ع) با مرتبه استادیاری و رئيس هيئت امناي دانشگاه عالي دفاع ملي و همچنین آشنا به زبان های عربی و انگلیسی است.

آثار و تاليفات

لازم به ذكر است سرلشكر فيروزآبادي تاکنون مقالاتي از جمله: جنبش نرم‌افزاري(نهضت توليد علم)، رسالت نيروهاي مسلح از ديدگاه حضرت امام خميني(ره)، رهنامه(دکترين) مهدويت، استراتژي انتظار و تکليف مسلمانان در زمينه‌سازي ظهور، اصالت روحانيت و حوزه علميه در قرآن و در مکتب امام‌عصر(ع)، قيام مهدي(عج) منتظر ماست ( به سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی )، بازمهندسي عمليات رواني، بسیج قلب امام (ره)، از جهاد تا جهاد، نقش حضرت امام(ره)، مراجع و روحانیت در دفاع مقدس، مجموعه مقالات، گنجينه دل، راه امام(ره)، ثبات انقلاب و شناخت جريان فتنه و دلايل ادامه جنگ بعد از فتح خرمشهر، اعتماد به نفس ملي و فردي و ده‌ها مقاله پژوهشي ديگر ارائه داده است.

سوابق پس از پيروزي انقلاب اسلامي

_ عضو هیات موسس جهاد سازندگی خراسان

_ مسوول هیات واگذاری زمین شمال خراسان

_ فارغ‌التحصیل از دانشگاه مشهد و عضو هیات علمی دانشگاه تهران

_ مسئول جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۶۰ با حکم شهید رجایی

_ عضو شورای مرکزی جهاد سازندگی کشور در سال ۱۳۶۱ با حکم نخست وزير سابق

_ معاون امور دفاعی نخست وزیر در سال ۱۳۶۴

_ جانشین نخست وزیر در قرار گاه خاتم الاانبيا

_ مسئول ستاد امداد و درمان جنگ

_ مسئول امور پناهگاه‌ها و دفاع غیر عامل و پدافند ش. م. ه.

_ دبیر کمیسیون مهندسی صنعتی جنگ دولت و مسوول کمیته ساخت موشک زمین به زمین

_ مسئول کمیته تحقیقات مهندسی صنعتی جنگ و صدها طرح صنعتی و موشکی

_ جانشین رئیس ستاد فرماندهی کل قوا

_ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۸ تا کنون با حکم مقام معظم رهبري

_ نائل‌شدن به درجه سر لشکر بسیجی از سوی فرماندهی کل قوا

_ عضو شورای عالی امنیت ملی از بدو تأسیس تا کنون

_ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

_ عضو بسیج مستضعفین و خادم آستان قدس رضوی

_ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

_ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله

_ رئیس هیات امنا ی دانشگاه عالی دفاع ملی

_ عضو هیات تحریریه مجله علمی کوثر

نامه فيروزآبادي خطاب به امام زمان(عج) در جريان فتنه 88

وی در جریان فتنه 88 در نامه‌ای خطاب به امام زمان(عج) نوشت: ای صاحب و آقای ما، شما شاهدی که نیروهای مسلح و بسیج هر 4 کاندیدا را از یاران انقلاب می‌دانستند و مانند مردم ایران و با تشخیص خود کم یا زیاد به آنها رای دادند. با این وجود ناظری که چه ناسزاها که نثار ما نکردند و چه فحاشی‌ها و تهمت‌ها که از آن بی نصیب نماندیم. امنیت مردم را خدشه دار کردند و چون به دفاع از مردم برخاستیم، به ما لقب ستمکاران دادند. ما را متجاوزان به حقوق مردم معرفی کردند. می‌خواستند ما در این میدان آزمایش همچون خودشان رو سیاه کنند، گویا نمی‌دانند اسلام و قرآن و اهل بیت و امام(ره) و قانون اساسی برقرار و تکلیف همه روشن است.

کار آنگاه برایمان سخت شد و روحمان به درد آمد که اتاق فرمان خارجی‌ها و بعضی داخلی‌ها به هم پیوند خورد و چهره پاک نظام در کلمات سخیف و زهر آلوده آنها گرد آلوده شد و در این غبار کذایی برای عده‌ای لحظه‌ای حق در محاق شد، اما خدای بزرگ را شاکریم که فصل‌الخطاب رهبری، دل‌ها را آرام کرد و بصیرت آفرید.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:درباره وبلاگ

به وبلاگ من خوش آمدید نظر یا دتون نره Welcome to my blog comments or Dtvn s
آخرین مطالب
پيوندها

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان زیر سایه الله و آدرس bsej.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.
نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 54
بازدید دیروز : 47
بازدید هفته : 217
بازدید ماه : 226
بازدید کل : 43462
تعداد مطالب : 75
تعداد نظرات : 20
تعداد آنلاین : 1