زیر سایه الله
در راه الله
چهار شنبه 3 آبان 1391برچسب:, :: 10:11 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

مقام معظم رهبری :

مردم آمريكا در واقع به حاكميت اقليت يك درصدي بر اكثريت نود و نه درصدي معترض هستند كه ماليات و پول مردم آمريكا را هزينه براه انداختن جنگ در افغانستان و عراق و حمايت از رژيم صهيونيستي ميكنند.

ممكن است حكومت آمريكا با شدت عمل، اين جنبش اعتراضي را سركوب كند اما نمي تواند ريشه هاي آن را از بين ببرد.

ريشه هاي اين حركت در آينده آن چنان گسترش خواهد يافت كه نظام سرمايه داري آمريكا و غرب را زمين خواهد زد.

جنبش وال استریت چیست؟

جنبش " وال استریت را اشغال کنید " ، متاثر از اوضاع نامساعد کنونی آمریکا است و به سرعت در میان برخی گروه های سیاسی و اجتماعی جا باز کرده است . اولین نشانه ظهور این جنبش به روز 17 سپتامبر باز می گردد که تعدادی از فعالان در برابر ساختمان بورس اوراق بهادار نیویورک در خیایان وال استریت تجمع کردند و اعلام کردند تا زمانی که به خواسته هایشان رسیدگی نشود ، به تجمع خود پایان نخواهند داد . خواسته‌هایی که گستردگی آنها از بیمه تامین اجتماعی هست تا پایان بخشیدن به جنگ‌های آمریکا در جهان و ایجاد شغل برای جوانان. آنچه که این خواسته‌های گوناگون را به هم وصل کرده، این است که این گروه‌ها اعتقاد دارند مدیران مالی در وال استریت هستند که مسبب همه این مشکلات هستند.


 ادامه مطلب ...


چهار شنبه 3 آبان 1391برچسب:, :: 7:58 قبل از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجیسه شنبه 2 آبان 1391برچسب:, :: 3:10 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اهرم : مهندس محمود قدرتیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اهرم صبح امروز در جمع اعضا بسیج دانشجویی این مرکز دانشگاهی گفتند :  بسیج یعنی پاک ترین انسان ها، یعنی حرکت تلاش مخلصانه، بسیج یعنی ارزش و بسیجی ظلم را نمی پذیرد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اهرم گفت: امیدوارم در سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ملی که فقط با تفکر بسیجی تحقق پیدا می کند بتوانیم به نحو شایسته وظیفه مان را انجام دهیم.
وی با بیان اینکه رسالت ما بسیجیان خیلی سنگین است افزود: امیدواریم با توکل بر خداوند متعال و زیر سایه ولایت و رهبری بتوانیم بسیجی نمونه باشیم.
رییس دانشگاه آزاد مرکز اهرم همچنین مبنای اهداف بسیج و بسیجی افزود: بسیج نباید محافظه کار باشد بلکه باید هوشیار باشد و در اسلامی نمودن دانشگاه به مسوولین دانشگاه کمک نماید.
عادل عباسی مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اهرم نیز در ادامه به بیان اهداف و رویکردهای فرهنگی بسیج پرداخت و همچنین گزارشی از برنامه های به اجرا درآمده از جمله برگزاری نشست های سیاسی، برگزاری کرسی های نظریه های آزاد اندیشی، برگزاری کلاسهای فوق برنامه و ارائه سی دی های نرم افزاری جامع این دوره ها اشاره کرد.
در پایان این نشست از زحمات یک ساله  عادل عباسی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی مرکز اهرم تقدیر شد و علی رنجبر بعنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این مرکز دانشگاهی معرفی شدند.دو شنبه 1 آبان 1391برچسب:, :: 9:43 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

دقيقه اول تجاوز 11هزار راكت و گلوله به دشمن شليك خواهد شد

تصویر

فرمانده توپخانه و موشكهاي نيروي زميني سپاه با اشاره به شناسايي دقيق اهداف و پايگاه‌هاي دشمنان گفت: در اولين دقيقه هر تهديد عملي دشمن،نيروي زميني سپاه 11 هزار راكت و گلوله به مواضع مشخص شده متجاوز شليك مي‌كند.ادامه مطلب ...


درباره وبلاگ

به وبلاگ من خوش آمدید نظر یا دتون نره Welcome to my blog comments or Dtvn s
آخرین مطالب
پيوندها

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان زیر سایه الله و آدرس bsej.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.
نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 103
بازدید دیروز : 47
بازدید هفته : 266
بازدید ماه : 275
بازدید کل : 43511
تعداد مطالب : 75
تعداد نظرات : 20
تعداد آنلاین : 1Alternative content